Podvodný eshop-knihy.cz, aneb jak jsem zase naletěl

Podvodný eshop-kihy.cz, aneb jak jsem zase naletěl

Podvodný eshop-knihy.cz, aneb jak jsem zase naletěl

Podvodný eshop-kihy.cz, aneb jak jsem zase naletěl

Tak jsem si říkal, že po první špatné zkušenosti jsem dostatečně vyučen z neopatrných nákupů na internetu. Ale sotva proteklo půl roku vody, jsem naletěl podruhé. Tentokrát paní Zdeňce Říhové, která je majitelkou ochodu eshop-knihy.cz.

A o co přesně šlo?

No nakupuji na internetu rád a vcelku pravidelně. Líbí se mi cenová nabídka, možnost si tak nějak neviditelně osahat zboží a pak v klidu vyčkat až zboží dorazí domů. Jednoduché a pohodlné.

Doposud jsem s nákupy na internetu vcelku něměl problém. Loni jsem však naletěl jednomu podvodníkovi z Valašského Meziříčí. Pán jménem Radim Krištof ze mě vytáhl 1 000,- Kč s tím, že mi následně pošle telefon, který inzeroval na stránkách bazos.cz. Velmi brzy jsem zjistil, že jsem se značně unáhlil a pan Krištof mě sprostě okradl. Situaci jsem bral s nadhledem a slíbil si, že příště budu opatrnější.

No i když jsem byl nakonec zavolán na výslech na policii, tak peníze mi to nevrátilo. Ale zůstal mi jakýsi dobrý pocit zadostiučinení, že pan Krištof neušel spravedlnosti a pak měl velké hlavně ponaučení do budoucna. Bohužel proteklo trochu vody a já naletěl znovu. Tentokrát jsem poslal peníze jisté paní Zdeňce Říhové, která vede oficiální obchod s knížkami www.eshop-knihy.cz. Objednávka na knihy proběhla standardně, zvolil jsem variantu zaslání předem, což jsem učinil, ale od té doby paní Říhová samozřejmě přestala komunikovat. Svůj telefon nezvedá(722 120 122) a na odpověďi na své e-maily také čekám marně.

Bohužel jsem pozdě zjistil, že daná paní je podvodnice a podobné problémy s ní měly v nedávné době i jiní zákazníci. Zde najdete vlákno na stránkách Sdružení obrany spotřebitele: http://www.spotrebitele.info/informatika_telekomunikace/zkusenosti/zkusenosti.php?id_firma=869&partner=0, kde se chytlo do pasti více lidí.

Já sám založil vlákno na webu nepoctivci.cz: http://www.nepoctivci.cz/detail?Rihova-Po-delsi-dobe-jsem-se-setkal-s-velmi-podivnym-jednanim-internetoveho-obchodu-eshop-knihy-cz-ktery-patri-pani-Zdence-Rihove-Loni-jsem-mel-negativni-zkusenost-s-podobnym-pokoutnym

Všem doporučuji ať se obchodu www.eshop-knihy.cz obloukem vyhnou a v žádném případě nic neobjednávají!!!

Paní Říhová vlastní ještě obchod s galanterií http://www.eshop-galanterie.cz/, i zde doporučuji se obchodu zcela vyhnout!

 

 

originál na MV - můj blog

http://martinvagner.cz/blog/?p=29