výlet do zubrnic
dvě muzea jednou ranou
tuto neděli jsme vyrazili na výlet do asi 20 km vzdálené vesnice zubrnice, kde je muzeum lidové architektury a také zubrnická museální železnice.
na statku byly stánky s keramikou, kde se naše děvčata zamilovala a tak se nedalo nic dělat a pár kousků pečené hlíny muselo jet s námi domů.
v železničním muzeu byly moc pěkné staré drezíny a na jedné ruční jsme se i projeli. když se vracela motorová drezína, měli jsme docela strach, protože jsme si hráli s vyhýbkou a nebyli jsme si úplně jistí, že jsme ji vrátili do původní polohy. naštěstí ale všechno dobře dopadlo a k vykolejení nedošlo ;-)
zpátky jsme to vzali přes úštěk, kde jsme se trochu namočili v jezeře, které kupodivu ještě nekvetlo.celkem fotek: 0